Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de imprejmuire incinta executate din plasa sudata, stalpi metalici din teava rotunda si fundatii din beton. Inainte de acceptarea ofertei va rugam sa verificati si sa completati listele de cantitati care vor fi transmise pe adresa de e-mail agricoolbia@gmail.com . Mentionam ca nu vom finaliza achizitia pana nu vom primi pe adresa de e-mail candesti_dambovita@yahoo.com listele de cantitati completate cu preturi, insotite de Certificat constatator ONRC din care sa reiasa obiectul de activitate in constructii, precum si Certificatul de inregistrare(CUI), GARANTIA ACORDATA LUCRARILOR VA FI DE CEL PUTIN 24 DE LUNI. GARANTIA DE BUNA EXECUTIE VA FI DE 5% DIN VALOAREA CONTRACTULUI FARA TVA SI SE VA CONSTITUI IN TERMEN DE 10 ZILE DE LA SEMNAREA CONTRACTULUI.
- Număr anunț
- DA25512743
- Autoritate contractantă
- COMUNA CANDESTI (CUI 4402663)
- Furnizor / câștigător
- AGRICOOL BIA ZOO PRODUCTION SRL (CUI 29441820)
- Cod CPV
- 44313100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.609,43 RON
- Valoare atribuită
- 33.609,43 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.