Atribuită
Cumpărare directă
1). Hartie (stripuri) de ph cutii. 2). Filtru fibra de sticla, fara liant, diametrul 47mm. 3). Hartie de filtru albastra, cu diametrul de 150 mm (84-85g/m2). 4).Hartie filtru hidrofoba impregnata cu silicon pentru a separa apa solventii organici in apa, viteza de filtrare mediu rapid, diametrul de 90mm 5). Hartie filtru hidrofoba impregnata cu silicon pentru a separa apa solventii organici in apa, viteza de filtrare mediu rapid, diametrul de 150mm. 6). Membrane filtrante de nailon marime pori 0.45μm ,diametrul de 47mm.
- Număr anunț
- DA25539399
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 15994200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.994,51 RON
- Valoare atribuită
- 5.994,51 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.