Atribuită Cumpărare directă

Societatea noastra comercializeaza lem de foc, de esenta tare, taiat la dimensiunea de 0.5 m. Transportul este inclus in pret pe raza judetului Teleorman

Număr anunț
DA25515430
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOSCA (CUI 18994956)
Furnizor / câștigător
NEDELCU LAURENTIU ADRIAN (CUI 42408421)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat