Atribuită Cumpărare directă

Silica gel pentru exicator Diametru particule: intre 1 si 3 mm Indicator de culoare De culoare portocalie in faza initiala, dupa absortie se transforma in particule albe Regenerate cand sunt incalzite la o temperatura de 120 ° C Produsul vine in sticla PP , de 1 kg Conform ofertei dvs. nr. 1800/21.04.2020.

Număr anunț
DA25528057
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat