Atribuită Cumpărare directă

Reactor cu umplutura pentru determinari NC/CHN pentru Flash 2000 Produsul va fi insotit de certificat de calitate si declaratie de conformitate Persoana de contact Loredana Vasilescu 0746 862 168

Număr anunț
DA25523879
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.478 RON
Valoare atribuită
2.478 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.478 RON

din 2.478 RON estimat