Atribuită Cumpărare directă

Prosoape hartie pliate gofrate 250 buc / pachet, 2 straturi, Tork, 15 pachete/bax, pret pe bax hartie Dimensiuni: Lungime nepliat: 23 cm. x Latime nepliat: 24,8 cm. x Lungime pliat: 11,5 cm. x Latime pliat: 24,8 cm. Numar straturi: 2 Numar servetele in pachet: 250 bucati Numar pachete in bax: 15 Culoare: albe Ambalare: 15 pachete/bax, 2 straturi

Număr anunț
DA25533729
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.197 RON
Valoare atribuită
1.197 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.197 RON

din 1.197 RON estimat