Atribuită
Cumpărare directă
Servicii elaborare studiu "Strategia de Dezvoltare Locala Durabila" A ORASULU STEI, JUDETUL BIHOR PENTRU PERIOADA 2021-2027. Oferta prestatorului va conține cel puțin următoarele documente: 1. Adresă de înaintare. 2. Certificatul constatator ONRC. 3. Declarație pe propria răspundere din care să rezulte că ofertantul nu se află în conflict de interese așa cum este menționat în cadrul art. 14 si art. 15 din OUG 66 / 2011 modificată și completată, respectiv art. 58-63 din Legea nr. 98/2016 – privind achizițiile publice. 4. Informații privind personalul nominalizat pentru îndeplinirea contractului. 5. Informații privind partea din contract pe care operatorul economic are, eventual, intenția să o subcontracteze. 6. Oferta tehnică 7. Oferta financiară, cu detalierea costurilor ce formează oferta.
- Număr anunț
- DA25516512
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- BCH PROFESSIONAL CENTER SRL (CUI 37706340)
- Cod CPV
- 79311000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.