Atribuită
Cumpărare directă
1665451 ALUFIX SACI MENAJ 150L 10 BU 10 22441489 OPS BETISOARE COSMETICE 1 BU 10 20649802 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 10 88217443 PIRAMIDA RALU SERV1STR100 PG 20 54096649 GILL.GEL SERI HIDR200ML TU 26 54105226 GILL.GEL SERI SENS200ML TU 4 21064662 PENSULA 30MM MANER PVC FI BU 1 21083399 PENSULA 40MM MANER PVC FI BU 1 21101118 PENSULA 50MM MANER PVC FI BU 2 21119326 PENSULA 60MM MANER PVC FI BU 2 21137005 PENSULA 80MM MANER PVC FI BU 2 20288957 CVR GALEATA 10 L BU 10
- Număr anunț
- DA25540739
- Autoritate contractantă
- Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 859,49 RON
- Valoare atribuită
- 859,49 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.