Atribuită Cumpărare directă

Nota de intrare receptie A4FV fara TVA, carnet 100file, 60g/mp, 14-3-1A carnet 30 4.74 Fisa individuala de instructaj privind protectia muncii A5FV, carnet 8file, 60g/mp carnet 4 1.07 Fisa individuala de instructaj privind situatiile de urgenta A5FV, carnet 8file, 60g/mp carnet 4 1.07 Registru de evidenta a accesului persoanelor in camin, format A4, carnet 100 file, tipar fata verso hartie 60g buc 1 34.71 Condica de prezenta, format A4, 100 file FV, coperta cartonata buc 1 5.68 Registru de control, format A4, 100 file FV, coperta cartonata buc 1 34.71 Registru - Rapoarte de evenimente, format A4, 100 file FV, coperta cartonata buc 1 34.71 Registru privind necesitatea lucrarilor de interventie, format A4, 100 file FV, coperta cartonata buc 3 21.68, Fisa magazie A5FV, 150g/mp fisa 1330 Carnet bon predare, transfer-restituire format A4, landscape, tiparire fata-verso, In blocuri de 100file buc 2 Carnet bon consum, A4, landscape, fata-verso,100 file/carnet buc 22 Monetar format A6 50 file, autocopiativ 2 exemplare, perforatii de rupere la cotor buc 25 Chitantier A6 50 file, autocopiativ 2 exemplare personalizat conform model de mai sus, inseriat, perforatii de rupere la cotor buc 386

Număr anunț
DA25525048
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.983,65 RON
Valoare atribuită
1.983,65 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.983,65 RON

din 1.983,65 RON estimat