Atribuită Cumpărare directă

Oferta grup Pompieri voluntari ISU Primaria Cicarlau 16 PERSOANE ASIGURATE

Număr anunț
DA25524409
Autoritate contractantă
Comuna Cicirlau (CUI 3627374)
Furnizor / câștigător
LESINSCHI DANIEL - ASISTENT IN BROKERAJ (CUI 39825305)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.087 RON
Valoare atribuită
2.087 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087 RON

din 2.087 RON estimat