Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA SE FOLOSESTE LA RETELE DE ALIMENTARE SI DISTRIBUTIE APA POTABILA ,REZISTA LA PRESIUNI INTERIOARE DE PANA LA 10 BARI (ATMOSFERE) TEAVA DE 110 PN 10 SE LIVREAZA LA COLACI DE 50 M X 1200 LEI MUFA COMPRESIUNE D 110 : 6 BUC X 125 LEI/BUC PIESA BRANSARE 50 X 3/4 SAU 1/2 : 20 BUC X 4.5 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA25532544
- Autoritate contractantă
- COMUNA RASOVA (CUI 4514675)
- Furnizor / câștigător
- ALDUTI SRL (CUI 24070666)
- Cod CPV
- 44162500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.