Atribuită
Cumpărare directă
Masina de spalat rufe Fagor, Presa universala BMM WESTON, Presa calcatorie, Masina de spalat electrica, Calandru AGA 201/A, Uscator de rufe Ipso DR75, Calandru Ipso RI2000 (2 buc.), Masina de spalat Krebe (3 buc.), Uscator de rufe S-550 Blue 28kg. Pret unitar: 247 Lei/luna/echipament Revizii tehnice saptamanale, verificarea starii de functionare si intretinerea tehnica curenta. Valoarea ofertata nu include pretul pieselor de schimb si materialelor. Prezentarea la orice sesizare a beneficiarului in afara reviziilor ordinare.
- Număr anunț
- DA25537114
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- BETA SOLUTIONS SRL (CUI 19232427)
- Cod CPV
- 98311200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.712 RON
- Valoare atribuită
- 23.712 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.