Atribuită Cumpărare directă

CASCAVAL 7.44KG× 19.7 LEI, LAMAI 3.72×6.88LEI, PASTRAMA 13.02KG×22.02LEI, PAINE TOAST 12BUC×1.15LEI, PAINE FRANZELA 32b7c× 1.10lei, APA MINERALA 2L 186BUC×2,39lei, CEAI O,588KG× 48,08lei, ZAHAR 0,98KG×8.82lei, LAPTE 3.5% 100L×4.2lei.

Număr anunț
DA25544828
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01408 (CUI 5712611)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI 5785567)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.409,32 RON
Valoare atribuită
1.409,32 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
02.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.409,32 RON

din 1.409,32 RON estimat