Atribuită Cumpărare directă

1 Compresor monofazat FIAC AB100/360 MC buc 2 x 1460,00 lei fara tva/buc 2 Polizor unghiular cu acumulatori BOSCH GWS 18V-10SC cod 06019G340D buc 1 x 1939,00 lei fara tva/buc 3 Polizor unghiular BOSCH GWS 9-125 S cod 0601396102 buc 1 x 270,00 lei fara tva/buc

Număr anunț
DA25520204
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.129 RON
Valoare atribuită
5.129 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.129 RON

din 5.129 RON estimat