Atribuită Cumpărare directă

servicii de intretinere si reparatii sistem detectie fum , pentru 4 luni - mai - august 20202 , Specificatii tehnice : • examinare cablaje şi funcţionalitatea centralei de alarmare; • examinare sursă de alimentare; • examinare cablaje interioare şi contacte; • verificare sistem propriu de testare cu observarea afişajului centralei şi a buzzer-ului intern; • verificarea buclelor şi numărului de componente din sistem; • verificarea nivelului de semnal de la fiecare detector; • verificarea integrităţii cablurilor de semnalizare; • verificare detectoare de gaz metan; • curăţarea detectorilor de fum dacă au ajuns la pragul de prealarmă, astfel încât să se elimine alarmările false; • verificarea sirenelor; • acţionarea detectoarelor automate şi/sau butoanelor manuale la alarmă de incendiu şi la defect pentru a observa corecta funcţionare, afişarea în cadrul centralei şi funcţionarea sirenelor. pentru INSP - cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5, persoana de contact Georgescu Bogdan, tel 0213183620

Număr anunț
DA25539160
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
GEDAS ELECTRONIC SRL (CUI 30743589)
Cod CPV
75251120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat