Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta pentru generatorul de curent Diesel, model: ZENESSIS; tip: ESE 45 DWR; serie/an fabricatie: 26980894/2016; Pmax: 45 KVA in cadrul Complexului Multifunctional Caraiman, în perioada/perioadele convenite şi în conformitate cu obligaţiile asumate prin contract.Prestatorul se obligă sa execute operatii la motorul termic astfel: 1. La Sistemul de alimentare cu combustibil: Sa verifice sistemul de alimentare cu combustibil, sa inlature deficientele constatate (pierderi combustibil,etc); Sa inlocuiasca filtrul de combustibil ( daca se impune sau conform recomandarilor producatorului); Sa verifice / sa regleze sistemul de reglare a turatiei motorului; 2. La Sistemul de ungere: Sa inlocuiasca uleiul motorului (se va utiliza tipul de ulei recomandat de catre producator, intervalul de timp la care se face aceasta operatie: 100 ore de functionare, dar nu mai mult de 12 luni); Sa inlocuiasca filtrul de ulei; Sa verifice pierderile de ulei si inlaturarea deficientelor constatate; 3. La Sistemul de racire: Sa verifice/ sa tensioneze cureaua ventilatorului de la radiatorul de racire, sa-l inlocuiasca daca se constata ca prezinta uzura; sa goleasca sistemul de racire al motorului si sa inlocuiasca lichidul de racire (raportul de amestec apa-antigel trebuie sa fie cel recomandat de producator); 4.La Sistemul de admisie si evacuare a gazelor: Sa Inlocuiasca filtrul de aer; Sa verifice sistemul de esapare a gazelor;

Număr anunț
DA25541343
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
MONTAJ CONSULTING SRL (CUI 35373428)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat