Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparaţii curente de natura construcţiilor, înlocuire învelitoare din țiglă ceramică, jgheaburi, burlane, pazie și streașină înfundată la clădirea administrativă a IPJ Cluj conform ADV 1141960 DIN 16.04.2020

Număr anunț
DA25549364
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
ALPINBISTBOLOG (CUI 39915963)
Cod CPV
45261900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.774,89 RON
Valoare atribuită
67.774,89 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.774,89 RON

din 67.774,89 RON estimat