Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare si executie extindere monitorizare video stradala Oferta de servicii trebuie sa includa: - elaborare Proiect Tehnic sistem CCTV sau Fisa Modificatoare Proiect Tehnic existent sistem CCTV - realizare infrastructura de comunicatii IP - instalarea si configurarea echipamentelor Materiale si echipamente incluse: - NVR 4K 32 canale - 1 buc ;- HDD 6TB - 7 buc ;- Camera bullet de exterior IP 4MPixeli, H265 - 73 buc; - Switch PoE 4porturi - 43 buc; - UPS 650VA - 42 buc; - Cablu FTP cat 5e cu sufa - 2200 ml; - Fibra optica - 1000 ml ;- Media Convertoare FO - 10 buc; - Echipamente radio - 54 buc; - Accesorii montaj (cutii izolate, cutii jonctiune, suporti, cleme fixare, etc..) Oferta NU include: - Partea de legatura la reteaua electrica 220V. Beneficiarul va asigura, in fiecare punct instalat, aceasta conexiune. Garantie echipamente securitate - 24 luni. Garantie echipamente IT si infrastructura IP - 12 luni.
- Număr anunț
- DA25545161
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
- Furnizor / câștigător
- EVANET SOLUTIONS SRL (CUI 26539824)
- Cod CPV
- 45312200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222.500 RON
- Valoare atribuită
- 222.500 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.