Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: REZERVOR SEMIINALTIME GEBERIT -3 BUC -117.65LEI /BUC BATERIE MONOCOMANDA PIPA SCURTA - 3BUC -32.78LEI/BUC RACORD SCURGERE CHIUVETA Q 32- 5 BUC- 4.21 LEI/BUC ROBINET COLTAR 1/2-1/2- 6 BUC- 12.61 LEI/BUC PERLATOR BATERIE MONOCOMANDA -10 BUC -5.04 LEI /BUC
- Număr anunț
- DA25534723
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- SEBASTIAN IMPEX S.R.L. (CUI 18373967)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,40 RON
- Valoare atribuită
- 598,40 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.