Atribuită Cumpărare directă

71091710 Masca chirurgicala masti chirurgicale unica folosinta protectie trei 3 pliuri 3 straturi cu elastic 50 bucati / set LIVRARE 24 ORE - 30 % DIN COMANDA 05.05.2020 - 70 % DIN COMANDA ( diferenta ). ATENTIE !!!!! SE VOR COMANDA MULTIPLU DE 50 BUCATI COMANDA MINIMA 400 BUCATI livrare de 24 ore - 30 % din comanda se face pentru comenzile atribuite in fiecare zi pana la ora 15:00 PERSOANE DE CONTACT: Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: comenzi@dnsbirotica.ro mai putin

Număr anunț
DA25527690
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33157100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.148 RON
Valoare atribuită
2.148 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.148 RON

din 2.148 RON estimat