Atribuită Cumpărare directă

PACHET MAT.SAN/CURAT. Rola role cearceaf hartie ALBA pentru examinare consultatie medical doua 2 straturi 60 x 50 60x50 m - 50 BUC PROSOP HARTIE MAXI PROFESIONAL 100 ml - 50 BUC SAPUN LICHID 5L PROFESIONAL 5 kg CREMOS TESTAT DERMATOLOGIC - 50 L (10 BUC) ROG CERTIFICAT DE CALITATTE SI GARANTIE, DECLARATIE DE CONFORMITATE PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25556663
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33198000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.205 RON
Valoare atribuită
1.205 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.205 RON

din 1.205 RON estimat