Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT MAINI BEACTIVE GEL 5L Descriere Compozitie Apa Alcool Etilic Glicerina ACTICIDE® DDQ50- Clorura de didecildimetilamoniu 50%* Derivati de Celuloza CAS n % (w/w) 29.8 % 64-17-5 68 % 56-81-5 1% 7173-51-5 0.60% 9004 – 62 -0 0, 6 0 % BEACTIVE GEL Descriere BEACTIVE GEL este un igienizant de maini, gata preparat, cu un spectru larg de activitate impotriva bacteriilor, drojdiilor si fungilor gram-pozitive si gram-negative pentru domeniul public si privat, industrial si institutional. Compozitie produs Caracteristici chimice si fizice Aspect: Miros: Densitate (20°C): Index de refractie (20°C): pH-ul concentratului: Tensiune superficiala (dilutie utilizata): Viscozitate (20°C): Stabilitate Miros: Pigmenti: Gel limpede, incolor De alcool Aprox. 898 g/cm3 – 8.0-8.5 25.11 N/m 76 Cp S61 100 rpm 2 ani Este posibila prezenta parfumului in formula Este posibila prezenta colorantilor sintetici in formula Test de eficacitate Eficacitate în conformitate cu metodele de testare EN în laboratoare externe acreditate ISO 17025: Activ (ppm) Dilutie utilizata Pseudomonas aeruginosa: 3000 ppm 100.0% Activitate bactericida EN13697 Staphylococcus aureus: 3000 ppm 100.0% 5 min conditii murdare Enterococcus hirae: 3000 ppm 100.0% Escherichia coli: 3000 ppm 100.0% Activ (ppm) Dilutie utilizata Activitate fungicida EN13697 Aspergillus brasiliensis: 3000 ppm 100.0% 15 min conditii murdare Candida albicans: 3000 ppm 100.0%

Număr anunț
DA25547228
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375 RON
Valoare atribuită
375 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

375 RON

din 375 RON estimat