Atribuită Cumpărare directă

DRAPEL CATARG TRICOLOR + UE REZISTENT LA VANT

Număr anunț
DA25561610
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.860 RON
Valoare atribuită
3.860 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.860 RON

din 3.860 RON estimat