Atribuită Cumpărare directă

Lamp UV DIRECT II (2 x 36W)

Număr anunț
DA25561981
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
31515000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230 RON
Valoare atribuită
1.230 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.230 RON

din 1.230 RON estimat