Atribuită Cumpărare directă

Microscop binocular B-159 Optika, 1000x, cod produs B-159, furnizor Optika, Italia. Microscop binocular cu platforma dublu strat, lentile obiectiv de 4x, 10x, 40x, 100x Microscop binocular cu platforma dublu strat, lentile obiectiv de 4x, 10x, 40x, 100x. Magnificare maxima 1000x. Mecanism de oprire pentru a preveni contactul dintre obiectiv si mostra. Buton de ajustare a intensitatii tensiunii de reglare bruta a focalizarii. Moduri de observare: iluminare pe fond clar. Tip Microscop Tip cap optic Binocular Iluminare Transmisa Magnificare maxima 1000x Iluminare Intensitatea luminii este controlata folosind butonul rotativ din stanga cadrului Filtru de polarizare rotativ si basculant si filtru de analizare glisant Timpul mediu de functionare a LED-ului: aproximativ 50 000 ore Temperatura de culoare: 6300 K Tipul sursei de lumina: LED alb Putere LED: 1 W Focalizare Microviza si macroviza coaxile (gradate, 0,002 mm) Cap optic Binocular, inclinat la 30° si cu posibilitatea rotirii la 360° Reglare distanta interpupilara 48-75 mm Ajustare dioptrica pentru ocularul stang Moduri de observare Iluminare pe fond clar Platforma Platforma dublu strat cu glisare mecanica cu dimensiunile de 125x116 mm si miscare X-Y de 76x30 mm Scala gradata Vernier pe cele doua axe cu acuratetea de 0,1 mm Suport de mostre pentru o lama Turela Rotativa cu patru pozitii, rotatia se realizeaza prin rulmenti Lentile obiectiv Cu tuburi mecanice de lungime 160 mm cu urmatoarele specificatii:

Număr anunț
DA25534140
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.245,10 RON
Valoare atribuită
3.245,10 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.245,10 RON

din 3.245,10 RON estimat