Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cant. LINTUCA CASCAVAL RUCAR CC KG 9,700*21.04 LINTUCA CASCAVAL RUCAR CC KG 8,780*21.04 VARZA ALBA GR KG C.I KG 30,600*1.18 VARZA ALBA GR KG C.I KG 26,940*1.18 D ALE GURII ARD.IUTI OT.4 BO 2*22.61 OLIOL ULEI PALM.PRAJ.18L CU 1*111.05 HELGA LAPTE UHT 3,5% 1L CA 2*35.04 TPS ZAHAR 1KG PG 20*2.36 7DAYS CROISSANT CACAO65G CU 446.50 LUNCA ILVEI TELEMEA 8KG BU 3*125.12 HOCHLAND BR.TOPITA TR.SM. CU 1*116.16 CUCINA D ORO CR.PT.GATIT BU 10*9.99 LACTIC UNT MILTEX 82% 100 BU 5*50.00 OLYMPUS UNT 65% 200G BU 3*7.85 PRODLACTA UNT 65% 200G IF 1*79.68 TPS OUA COD 3 CLASA M 6X3 IF 3*59.40 PRODLACTA SMANTANA 12% 90 GL 6*8.46 BITAR OREZ BOB LUNG 1KG PG 24*3.74 COCA COLA 0,5PET ST 4*29.45 ZUZU IAU.CAP/PIERS. 125G BU 147.49 ZUZU IAURT 3% 140G 7+1 IF 18*5.85 PRODL. BRANZA DE VACI DIE GL 6*13.44
- Număr anunț
- DA25557248
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.588,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.588,04 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.