Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de monitorizare auto si licenta de utilizare software pentru localizare prin GPS, respectiv licenta lunara software ce permite utilizarea de programe informatice- software de supraveghere si urmarire a vehiculelor prin GPS de tip client-silent, care foloseste Harti digitale vectoriale si care permite localizarea in timp real sau in trecut a vehiculelor, dar si calculeaza rutele efectuate de vehicule si alte functii specifice de flota auto din cadrul Complexului Multifunctional Caraiman, în perioada/perioadele convenite şi în conformitate cu obligaţiile asumate prin contract, pentru urmatoarele autoturisme: 1. Nr Inmatriculare: B-46- CSS, tip autoturism: MERCEDES VITO 2. Nr Inmatriculare: B-04- HNW, tip autoturism: MERCEDES VITO 3. Nr Inmatriculare: B-05- HNW, tip autoturism: MERCEDES VITO 4. Nr Inmatriculare: B-08- HNW, tip autoturism: MERCEDES VITO 5. Nr Inmatriculare: B-40- HNW, tip autoturism: VW-Furgon 6. Nr Inmatriculare: B-41- HNW, tip autoturism: VW-Furgon 7. Nr Inmatriculare: B-42- HNW, tip autoturism: VW-Furgon 8. Nr Inmatriculare: B-43- HNW, tip autoturism: VW-Furgon
- Număr anunț
- DA25547517
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
- Cod CPV
- 79714100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.