Atribuită Cumpărare directă

025.01.600 - Pahare Berzelius Isolab din sticla, cu forma joasa, 600 ml, 10 bucati/pachet. Realizate din sticla borosilicata 3.3, in conformitate cu standardele ISO 3819 si DIN 12331. Pereti densi, baza solida si margine ingrosata ce previn spargerea in timpul spalarii sau al transportului. Gradatiile si inscriptiile sunt imprimate cu email alb. în contextul emiterii de către Președintele României a Decretului nr. 195 privind instituirea stării de urgență pe teritoriul României, publicat în Monitorul Oficial al României, partea I, nr. 212/16.03.2020, Agenția Națională pentru Achiziții Publice face următoarele precizări: 1. În perioada stării de urgență instituite pe teritoriul țării, autoritățile/entitățile contractante prevăzute la art. 10 și art. 28 din Decret, achiziționează în mod direct materiale și echipamente necesare combaterii epidemiei COVID-19; 2. Autoritățile/entitățile contractante verifică încadrarea în prevederile Decretului și justifică modul în care achizițiile respective contribuie la combaterea epidemiei COVID-19;

Număr anunț
DA25543404
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,65 RON
Valoare atribuită
123,65 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,65 RON

din 123,65 RON estimat