Atribuită Cumpărare directă

Denumire Plante garantate Buc Tavă Catharanthus Mediterranean XP Mix (284) 6 Catharanthus Titan F1 Burgundy (284) 3 Catharanthus Titan F1 Dark Red (284) 1 Catharanthus Titan F1 Mix (284) 12 Catharanthus Titan F1 Polka Dot (284) 1 Catharanthus Titan F1 White Pure (284) 3 Celosia plumosa Potter Red (284) 2 N

Număr anunț
DA25538369
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
03121100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.861,34 RON
Valoare atribuită
4.861,34 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.861,34 RON

din 4.861,34 RON estimat