Atribuită Cumpărare directă

Disc dia 350 beton pret: 450 lei+tva Placa vibratoare pcl 60 pret: 3655.45 lei+tva Cap bifilar Husqvarna pret: 155 lei+tva x 6 buc Kit reparatie generator pret: 330 lei+tva Disc 125x1 pret: 4 lei+tva x 10 buc Disc 230 x2 pret: 9 lei+tva x5 buc

Număr anunț
DA25531349
Autoritate contractantă
SALUBPREST HUNEDOARA S.R.L. (CUI 34446726)
Furnizor / câștigător
cda & camardu prest impex (CUI 9350220)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.350,45 RON
Valoare atribuită
5.350,45 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.350,45 RON

din 5.350,45 RON estimat