Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Hygienium servetel umed antibacterian/dezinfectant 1 buc (albastru) ISBN: 5949067515223 - Hygienium - A10H2 1 BUC 0.8403 0.84 19% 0.16 1 2 DISCOUNT Hygienium servetel umed antibacterian/dezinfectant 1 buc (albastru) ISBN: 5949067515223 - Hygienium - A10H2 1 BUC -0.8403 -0.84 19% -0.16 -1 3 Saniblue spirt/alcool sanitar 70%, 500 ml ISBN: 5942175000209 - Saniblue - B4B3 50 BUC 10.916 545.8 19% 103.7 649.5 4 Protex Sapun Fresh, 90 g ISBN: 8693495033411 - Protex - C3A2 1 BUC 2.6667 2.67 5% 0.13 2.8 5 DISCOUNT Protex Sapun Fresh, 90 g ISBN: 8693495033411 - Protex - C3A2 1 BUC -2.6667 -
- Număr anunț
- DA25540639
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIFESTI (CONSILIUL LOCAL TIFESTI) (CUI 4350661)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,80 RON
- Valoare atribuită
- 545,80 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.