Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 48 cutii manusi marimea L

Număr anunț
DA25553339
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat