Atribuită
Cumpărare directă
Pachet exclusiv pentru POLITIA LOCALA BACAU conform ofertei de pret trimise si inregistgrata la sediul institutiei cu nr.5085/22.04.2020. Acesta include: 3 buc Cartusecerneala CANON PG 545 XL negru , original 1 buc Cartus cerneala CANON CL 546 XL color , original 1 buc Cartus toner negru Lexmark E250 compatibil
- Număr anunț
- DA25540350
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432,77 RON
- Valoare atribuită
- 432,77 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.