Atribuită Cumpărare directă

DISC AMBREIAJ RABA 420-

Număr anunț
DA25554612
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI 27295841)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34326100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,66 RON
Valoare atribuită
159,66 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,66 RON

din 159,66 RON estimat