Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie publica Voce Fixa ISDN PRA - 1 serviciu ISDN PRA - Abonament lunar total 50 Euro+Tva - Perioada contract 8 luni: 1.05.2020 – 31.12.2020 - Valoare totala contract: 400 Euro + Tva, 1 976 Lei + Tva

Număr anunț
DA25548626
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.976 RON
Valoare atribuită
1.976 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.976 RON

din 1.976 RON estimat