Atribuită Cumpărare directă

Dirigenție de șantier pentru Proiectul PNRR nr.C5-A3.1-177 ”Reabilitare blocuri strada Gării” Tulcea

Număr anunț
DA34793972
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
LUCONS ENEKINIA PARTNERS S.R.L. (CUI 39846766)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
08.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON