Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare si intretinere service lunara masini developare automata:4 aparate (Kodak, HQ 350 XT) Pachetul de servicii include: -Intervenție service gratuita, ori de cate ori este necesar, la solicitarea beneficiarului, in cel mai scurt timp posibil de la inregistrarea instiintarii transmisa in scris de achizitor; -servicii de verificare tehnica a instalatiilor de developare automata, respectiv: *verificare tehnica periodica a funcționarii sistemului de transport film; *verificare tehnica periodica a funcționarii sistemului de uscare film; *verificare temperaturi solutii; *verificare functionare pompa reumplere; *verificare functionare pompa recirculare; *verificare impamantare retea electrica
- Număr anunț
- DA25537301
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
- Cod CPV
- 50421200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.200 RON
- Valoare atribuită
- 11.200 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.