Atribuită
Cumpărare directă
Carti de biblioteca conform invitatie ISBN titlu/autor 1129735046653 Fizica povestita, Presura 9786067891881 Barbatul care a uitat cine e 9786067885828 Cum a furat Grinch Craciunul 9786064301222 Fetita care a salvat Craciunul 9786067936049 Evadare de la Auschwitz 9786064303714 Istoria cuplurilor regale 9786063314834 Cand infloreste liliacul 9786064005212 Soare in miez de noapte 9786063304194 Tot ce nu ti-am spus 9786063328633 Femeia de la fereastra 9786063335624 Gradina de iarna 9786063324727 Aleea cu licurici 9786063311673 Privighetoarea 9786064306746 Gestapo 9786060062776 Ziua răzbunării 9786068754611 Fetita care privea trenurile plecand 9786064001139 SPQR. O istorie a Romei antice 9786063340529 Fetita pe care ai lasat-o in urma 9789737287533 Zaharul in boxa acuzatilor 9786063341908 Minus optsprezece grade 5948417450184 Henry Ford-viata si opera 9786066951043 Metamorfoze sau magarul de aur-Apuleius 9789735059774 Dictionar roman-latin/ GUTU 9789733410997 Averea bunei educatii 5948489357404 Super caini 9786067195477 Cainii, Stratton 9786063321238 Totul despre cainele tau 5948495000202 Micuta Alexia si nu-potii ei 9786067885590 Cei trei talhari 9786067884166 Cartitel si pantalonasii 9786068481319 Cand voi creste mare, Segarra 5948489355813 Baietelul cu aripa de fluture 9786068272320 Pestele pescar 9789735059118 Codul bunelor mani
- Număr anunț
- DA25557642
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI 11648548)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.696,62 RON
- Valoare atribuită
- 4.696,62 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.