Atribuită Cumpărare directă

Azot lichid in vase Dewar, cu urmatoarele deata de incarcare: 22 mc/08.05.2020, 22 mc/18.05.2020, 22 mc/27.05.2020.

Număr anunț
DA25551220
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IASI (CUI 4540852)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
871,20 RON
Valoare atribuită
871,20 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

871,20 RON

din 871,20 RON estimat