Atribuită
Cumpărare directă
1. Mini 8-4P asp Rotor 6-10m, ½ 75 ron/buc, 6 buc=450,00 2. TZP-52 Asp. Rotor 14-25 m 1”, 250ron/buc, 2 buc=500,00 3. ESM-TM2-4 controller 4 Zon Ext., 520 ron/buc, 2 buc=1040,00 4. EZ-FLOW FE Electrovana J Top, 100 ron/buc, 3 buc=300,00 5. 1804, Aspersor, 35 ron/buc, 10 buc=350,00 6. SPXFLEX 30, Furtun Pipe, 180 ron, 1 buc=180,00 7. Piesa Bransare 32x3/4”, 10 ron/buc, 10 buc=100,00 8. TRS Senzor Ploaie, 7,6m cablu, 200 ron/buc, 2 buc=400,00 9. SBE 075 cot ¾ record sp, 3 ron/buc, 10 buc=30,00 10. SFP 050, cot ½ record SFP 3 ron/buc, 10 buc=30,00 Total 3380,00
- Număr anunț
- DA25551094
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
- Furnizor / câștigător
- FLORATOM SRL (CUI 23441294)
- Cod CPV
- 03121000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.380 RON
- Valoare atribuită
- 3.380 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.