Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Varasti, judetul Giurgiu, in calitate de A.C..initiaza prezenta achizitie directa cu scopul de a contracta dotari pentru cabinet dispensar sat Varasti, conform mentiunilor din documentatia atasata.In cazul in care societatea considera ca poate oferi dotari, conform cerintelor solicitate, va rugam sa transmiteti la adresa de email stipulata in caietul de sarcini intreaga documentatie conform celor stipulate in atasament
- Număr anunț
- DA25551194
- Autoritate contractantă
- COMUNA VARASTI (PRIMARIA VARASTI) (CUI 5026710)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33126000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.100 RON
- Valoare atribuită
- 16.100 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.