Atribuită
Cumpărare directă
Hartie xerox A4 30 cutii Registru casa 2ex. 2 buc. Dispozitie plata 2ex. 2 buc. Dosar sina 500 buc. Agrafe birou mari 10 cutii Agrafe birou mici 10 cutii File PVC 100buc./top 6 topuri Perforator 4 buc. Capsator 24/6 3 buc. Capse 24/6 50 buc. Post-it 75*75 20 buc. Post-it 4 culori 76*76 5 buc. Dosar incopciat 1/1 50 buc. Foarfeca 1 buc. Textmarker 1 buc. Rigla 30cm 20 buc. Agrafe 78mm 5 buc. USB 128GB 2.0 4 buc+Chit A6 2EX. 20 buc. Chit A5 3 EX. 10 BUC. Plic C4 100 buc. Cutie arhivare 50 buc. Biblioraft 7.5 cm 20 buc. USB 128GB 3.0 4 buc. Dosar PVC 100 buc. Creion corector 10 buc. Plic B4 100 buc. Post-it 12 buc. Elastice 1 set
- Număr anunț
- DA25565827
- Autoritate contractantă
- COMUNA GOGOSU (CUI 6304238)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.840,08 RON
- Valoare atribuită
- 4.840,08 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.