Atribuită
Cumpărare directă
Mediu Columbia Agar + 5% Sange de Berbec - Mediu solid gata turnat in placi cu diametrul de 90 mm termen de valabilitate mai mare de 30 de zile, Mediu Mac Conkey Agar Mediu solid gata turnat in placi cu diametrul de 90 mm termen de valabilitate mai mare de 3 luni , Mediu Hektoen Mediu solid gata turnat in placi cu diametrul de 90 mm termen de valabilitate mai mare de 3 luni, Mediu Chapman Mediu solid gata turnat in placi cu diametrul de 90 mm termen de valabilitate mai mare de 3 luni.
- Număr anunț
- DA25541638
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI 35611503)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278,60 RON
- Valoare atribuită
- 278,60 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.