Atribuită Cumpărare directă

masti de protectie ptr salariatii din municipiul Bucuresti ai autoritatii contractante, pentru perioada de dupa 15 mai 2020, obligatorie in spatiile inchise.

Număr anunț
DA25565154
Autoritate contractantă
Agentia de Administrare a Retelei Nationale de Informatica pentru Educatie si Cercetare (CUI 24930183)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
33171110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.075 RON
Valoare atribuită
3.075 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.075 RON

din 3.075 RON estimat