Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare/ Avizare MDRT proiect instalatii de utilizare gaze naturale Montaj conducta din otel Lucrari terasamente ( sapaturi, umpluturi, compactari) Montaj conducte Polietilena Montaj Post masurare gaz Montaj Kit detector si electrovana, element de inchidere Oferta valabila pentru lungimi cuprinse intre 60-80 ml si debite cuprinse intre 6-10 mc/h Oferta se va stabili in funtie de locul executiei lucrarii pentru obiectivul de investitii "Gradinita cu patru grupe, com. Podoleni, jud. Neamt" - cf. notificare nr. 212243098/19.02.2020, emisa de DELGAZ Grid, din atasament.
- Număr anunț
- DA25557367
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT INSTAL SRL (CUI 15854788)
- Cod CPV
- 45231221-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.