Atribuită Cumpărare directă

Primaria Varasti, judetul Giurgiu, in calitate de A.C..initiaza prezenta achizitie directa cu scopul de a contracta dotari pentru cabinet de medicina dispensar din sat Dobreni , conform mentiunilor din documentatia atasata.In cazul in care societatea considera ca poate oferi dotari, conform cerintelor solicitate, va rugam sa transmiteti la adresa de email stipulata in caietul de sarcini intreaga documentatie conform celor stipulate in atasament

Număr anunț
DA25551238
Autoritate contractantă
COMUNA VARASTI (PRIMARIA VARASTI) (CUI 5026710)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33126000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat