Atribuită Cumpărare directă

Cantar electronic cu platforma 150kg Afisaj electronic -Alimentare: Adaptor 220V -Conector: acumulator extern -Capacitate maxima – 150Kg -Diviziune: programabila 1 sau multipas -Afisaj demontabil - Dimensiune platforma: 40x30 cm -Cantareste diviziuni din 100 in 100 grame. Acest cantar nu are avizare metrologica sau omologare. Este recomandat pentru uz personal.

Număr anunț
DA25554845
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,99 RON
Valoare atribuită
289,99 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,99 RON

din 289,99 RON estimat