Atribuită Cumpărare directă

linex 126cps/3.21 famotidina 20mg 90tb/0.21 cystone 120tb/0.97 aspirina tamp 150tb/0.27

Număr anunț
DA25558018
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580,26 RON
Valoare atribuită
580,26 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580,26 RON

din 580,26 RON estimat