Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reumplere cartuse laser pentru imprimanta Refill cartuse imprimante HP LJ 1020 (Q2612A), HP LJ P1005 (CB435A), HP LJ P1102 (CE285A), HP LJ 3380 (C7115A/X), Samsung SCX3405 (MLT-D101), Samsung M2070 (MLT-D111), Samsung M2026 (MLT-D111), Samsung M2825 (MLT-D116), Samsung M2675 (MLT-D116), Canon L170 (CRG728), Lexmark CX417 (71B2HK0, 71B2HC0, 71B2HM0, 71B2HY0), Minolta BizHub C203 (TN213K, TN213C, TN213M, TN213Y
- Număr anunț
- DA25568192
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- MVA PRINT TECHNIK SRL (CUI 32351751)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.