Atribuită Cumpărare directă

Reactivi Chimici cmd 161/30.04.2020 deaconu

Număr anunț
DA25551166
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
Cod CPV
24311411-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317,50 RON
Valoare atribuită
317,50 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317,50 RON

din 317,50 RON estimat